Aktualności

Rozpoczęcie Wystawy PYP klas 4

20201008_100938
Wystawa

Rozpoczęcie Wystawy PYP klas 4

W czwartek 8 października uczniowie klasy 4 rozpoczęli pracę nad Wystawą PYP-niezwykłym projektem kończącym program PYP.

Na początku każdego projektu, więc także i tym razem rozpoczęliśmy nasze działania od oceny wstępnej czyli sprawdzenia wiedzy początkowej. Następnie uczniowie wzięli udział w prowokacji, która była wstępem do warsztatu o uczciwości akademickiej prowadzonego przez panią Angelikę
Maj, koordynatorkę MYP.

Czwartoklasiści założyli także Dziennik Wystawy, w którym będą:

  • zapisywać swoje przemyślenia,
  • dokonywać refleksji i planować kolejne działania.

Zapoznali się także z komiksem, który pozwolił im wypisać najważniejsze fakty związane z Wystawą PYP.

O swoich małych sukcesach Wystawowych będziemy informować na bieżąco, a końcowe wyniki swojej pracy przedstawimy całej społeczności MIS podczas Finału Wystawy, dnia 28 maja 2021.

Zapraszamy do galerii zdjęć i śledzenia zakładki na naszej stronie internetowej “Wystawa 2020/21”.