ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Ze zmiennym szczęściem

Aktywny sportowo okres dla naszych uczniów zakończyły zmagania w ramach Mistrzostw Mokotowa Młodzieży w piłce nożnej. Pierwsza do boju wyruszyła drużyna chłopców złożona w całości z uczniów klasy 8A.

Nasi reprezentanci mimo walki na całego musieli uznać w grupie wyższość drużyny SP 85, późniejszego triumfatora całego turnieju.

Bardzo udanie za to wspominać będą turniej dziewczęta z klas 6A, 7A oraz 8A, które po zaciętych pojedynkach w grupie awansowały do ćwierćfinału, gdzie do 13minuty meczu były jedną nogą w fazie medalowej…niestety pod koniec meczu zabrakło koncentracji oraz kondycji i ten ostatni raz musiały uznać wyższość rywalek ze szkoły sportowej SP 202, które w późniejszej fazie turnieju zajęły drugie miejsce. Warto nadmienić, iż dziewczęta w niedzielny poranek po udanej fazie grupowej tłumnie stawiły się na specjalnym, dodatkowym treningu na CAMP4 ufundowanym przez Dyrekcję Szkoły który poprowadziła Pani Emilia.  Sophie, Klara, Matylda, Lea, Julia, Alice, Kamila, Erika oraz Antonia….

Gratulujemy udanego występu!

The section is intended for logged in users only!
Share

Recommended Posts