Klubik Maluszka


W roku szkolnym 2023/24 nie prowadzimy rekrutacji do Klubiku Maluszka.


Klub MaluszkaMisia Paddingtona

Nasz Klub Maluszka (Przedszkole z dzienną opieką) to 310 m2 powierzchni otoczonej zielenią w samym sercu Mokotowa, jedynie 15 minut od centrum miasta. W pobliżu Klubiku znajduje się Park Łazienki Królewskie, Park Morskie Oko i Park Sielecki.

Opieką obejmujemy maluszki od 1. do 3. roku życia. Zapewniamy im zdrowy rozwój psychomotoryczny w domowej, bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Klubik funkcjonuje przy Międzynarodowym Przedszkolu Misia Paddingtona i kieruje się filozofią IB. Dbamy o to, by rozwijać w dzieciach postawy takie jak: ciekawość, pewność siebie, odwaga, wrażliwość, poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, aktywność społeczna i empatia.

Ponieważ wierzymy, że pierwsze 3 lata są najważniejsze dla rozwoju dziecka, wzmacniamy jego samodzielność, zaszczepiamy w nim poczucie wartości, wspieramy w poznawaniu świata i odnajdywaniu w nim swego miejsca. Kadra kierownicza placówki jest przeszkolona na międzynarodowych warsztatach organizowanych przez IB, a także jest doświadczona w realizacji PYP (Primary Years Programme).Tu stawiamypierwsze kroki

Pragniemy, aby nasza placówka stała się miejscem bezpiecznej i wesołej zabawy, skupionej wokół rozwoju motorycznego. Szczególną uwagę kierujemy na żywienie dzieci (posiadamy własną kuchnię, wszystkie posiłki przygotowujemy na bieżąco), a pośród zajęć dodatkowych najwięcej oferujemy z zakresu aktywności fizycznej.

W trosce o prawidłowy rozwój ruchowy dzieci staramy się, by nasze dzieci spędzały jak najwięcej czasu na placu zabaw. Proponowane w naszym Klubie Maluszka zróżnicowane i wszechstronne formy aktywności ruchowej promują od najmłodszych lat aktywny styl życia, rozwijają sferę emocjonalną, poszerzają doświadczenia dzieci, kształtują ich pomysłowość i wyobraźnię.

    Zapewniamy:

  • Troskliwą i fachową opiekę wykwalifikowanej kadry,
  • Własny plac zabaw,
  • Pełnowartościowe posiłki, przygotowane na miejscu,
  • Możliwość przynoszenia własnych posiłków.

Miejsce,gdzie dziecko:

Jest najważniejsze

Czuje się jak w domu

Rozwija się

Jest twórcą

Zdobywa wiedzę i umiejętności

Poznaje świat zmysłami

Zna swoje prawa

Poznaje piękno, prawdę i dobro


Ciekawyprogram

Naszym podopiecznym proponujemy codziennie udział w wielu interesujących aktywnościach wynikających z programu edukacyjnego dostosowanego do ich wieku i możliwości. Maluszkom zapewniamy drzemkę w miarę indywidualnych potrzeb. Czas odpoczynku uprzyjemnia muzyka relaksacyjna, słuchowiska oraz bajki czytane przez wychowawców. Poniżej wymieniamy niektóre z codziennych zajęć:


Ogólnorozwojowe zajęcia plastyczne

Animacje z chustą Klanzy

Gimnastyka, taniec, zabawy ruchowe

Spotkania z instrumentami muzycznymi, rytmika, umuzykalnianie

Zabawy manipulacyjne, fabularne, naśladowcze

Uroczystości (np. odwiedziny Mikołaja, obchody Dnia Dziecka)

Codzienne spotkania z językiem angielskim

Odpoczynek przy bajkach i muzyceProcesrekrutacji

W roku szkolnym 2023/24 nie prowadzimy zapisów do Klubu Maluszka. Istnieje możliwość dołączenia do poszczególnych grup wiekowych w zależności od dostępności miejsc.

Wypełnij formularz

Pobierz formularz, wypełnij i wyślij do nas

Rozmowa z Rodzicami

Zapoznanie Rodziców z Kierownictwem klubu

Decyzja

Cierpliwie poczekaj na decyzję

Ważneinformacje


Przedszkole z dzienną opieką

ul. Górska 7, 00-740 Warszawa


Godziny otwarcia

7:30 - 17:30


Opłaty

W roku szkolnym 2022/2023:
Wpisowe - klubik: 1000,00 zł (2 dzieci - jedno wpisowe)
Czesne - klubik: 2120,00 zł (25440 zł rocznie)

Nr konta Raiffeisen Bank Polska S.A.
92 1750 0009 0000 0000 1023 6401

Dokumentydo pobrania


Dokumentydla Rodziców

The section is intended for logged in users only!