ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Trzeci tydzień Wystawy PYP

Trzeci tydzień Wystawy PYP 
Na początku trzeciego tygodnia Wystawy zaplanowaliśmy  wszystkie nasze działania. Wspólnie sformułowaliśmy ideę główną naszego projektu wraz ze ścieżkami badawczymi.
Idea główna Wystawy PYP 2017 brzmi: Mieszkańcy Ziemi powinni odpowiedzialnie opiekować się sobą i swoją planetą, którą będziemy zgłębiać w oparciu o następujące ścieżki badawcze:   
• Pozytywny i negatywny wpływ ludzi na naszą planetę
• Sposoby pomocy ludziom, których prawa są ograniczone
• Możliwości okazywania pomocy oraz szacunku zwierzętom
Wspólnie z rodzicami wymyślaliśmy przykłady aktywności, wycieczek oraz spotkań z ekspertami. Zainspirowani tym działaniem, stworzyliśmy podczas lekcji imponującą mapę myśli.  
Podzieliliśmy się również na trzy grupy zainteresowań: środowisko naturalne, zwierzęta oraz ludzie. Każda z grup wypełniła zobowiązania grupowe, stworzyła własną nazwę i logo, a nawet piosenkę! 🙂  
Prowadzimy także specjalnie dla Was tablicę informacyjną ‘PYP Exhibition News’ , która znajduje się na I piętrze obok naszej klasy. Umieszczamy na niej nasze cotygodniowe działania. Na zajęciach komputerowych tworzyliśmy rysunki dotyczące naszych ścieżek badawczych.  
Następnie w naszych głowach narodził się pomysł stworzenia filmików, w których przedstawimy się całej społeczności szkolnej. Bądźcie cierpliwi – pojawią się już wkrótce ☺ 
Zapraszamy do galerii zdjęć.    
Do usłyszenia, 
Klasa 4a

Galeria zdjęć:

Share

Recommended Posts