ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Jak zmieniliśmy świat na lepsze? – grupa Wystawowa WAG

Jak zmieniliśmy świat na lepsze? – grupa Wystawowa WAG
  1. Dzięki zbiórce pieniężnej podczas wyprzedaży garażowej grupy WAG udało nam się przekazać kwotę $482 na ratowanie przyrody, która ucierpiała w trakcie pożarów w Australii. Z listu od WWF Australia dowiedzieliśmy się, że ptaki z gatunku – błyszczący czarny kakadu (żałobnica brunatna https://en.wikipedia.org/wiki/Glossy_black_cockatoo) próbują rozmnażać się na Wyspie Kangura, miejscu katastrofalnych pożarów. To pokazuje, jak natura potrafi się odbudować, w nawet najtrudniejszych okolicznościach. Te działania w terenie mogą być wspierane dzięki okazanemu przez nas wsparciu (podziękowania od Darren Grover, Head of Healthy Land and Seascapes).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili pieniądze do puszki i wzięli udział w naszej wyprzedaży, która odbyła się 27 lutego. 

  • Akcja Marianny Libuchy, która przygotowała ulotki dla sąsiadów w trakcie pożarów Biebrzy ukazała się w najnowszym numerze czasopisma “Nasza Biebrza”.  

Zachęcamy do lektury:  https://www.biebrza.org.pl/plik,4882,numer-50-wiosna-lato-2020.pdf  i zwrócenia szczególnej uwagi na stronę 2. 🙂

Share

Recommended Posts