ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Czwarty tydzień Wystawy PYP pod znakiem intensywnej pracy

Kolejny tydzień Wystawy jak zawsze rozpoczęliśmy od zaplanowania naszej pracy.  Zebraliśmy się w naszych grupach na omówienie planu działania na najbliższy tydzień. Włączyliśmy się w akcję  „Posadźmy 1 000 000 drzew” sponsorowaną przez wodę „Żywiec zdrój”. Będąc po stronie natury, posadziliśmy swoje własne drzewa i otrzymaliśmy certyfikaty z miejscami, na których zostały posadzone. 
Grupa H.F.A.: 
„Naszym tematem przewodnim były zagrożone gatunki zwierząt w Polsce. Wspólnie stworzyliśmy  plakat oraz ozdobiliśmy torby ekologiczne. Rozpoczęliśmy również prace nad tworzeniem kart z informacjami o zagrożonych gatunkach zwierząt na świecie.” 
Grupa Zielona korona: 
„Stworzyliśmy kolaż pt.: „Ziemia też oddycha”, na którym zaprezentowaliśmy pozytywny i negatywny wpływ ludzi na naszą planetę. Jesteśmy także w trakcie tworzenia krótkiej broszurki informacyjnej na temat zdrowego i ekologicznego trybu życia.”    
Drużyna Podaj rękę:  
„Zakończyliśmy prace nad plakatem dotyczącym praw dziecka. W przyszłym tygodniu chcemy zorganizować akcję czytania książki pt.: „Pamiętnik Blumki” młodszym kolegom i koleżankom.” 
Każda z grup pod koniec tygodnia nakręciła krótkie filmiki, które podsumowują nasze działania. Już niebawem pojawią się na naszym kanale na YouTube. Bądźcie czujni 🙂 
Zapraszamy do galerii zdjęć.   
Dziękujemy za uwagę!
Pozdrawiamy, 
Wasza 4a   

Galeria zdjęć:

Share

Recommended Posts