Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Ciechanów podbity!

27 medali wróciło z naszymi Reprezentantami do Warszawy z XXVII OGÓLNOPOLSKICH ZAWODÓW PŁYWACKICH W CIECHANOWIE. Pływacy oraz pływaczki z logiem Monnet’a stawali 12 razy na podium a dodatkowo Vlad (4B) został najlepszym zawodnikiem całych zawodów w swojej kategorii wiekowej. Nasza Drużyna, mimo tylko 16 reprezentantów została sklasyfikowana na IV miejscu w klasyfikacji medalowej, wyprzedzając drużyny z Łodzi, Krakowa, Mikołajek, Legionowa, Warszawy, Białegostoku czy Zakopanego. Miejsca medalowe wywalczyli: Gleb (2A), Alicja, Feliks, Cyryl (wszyscy 3A), Ira, Ola (4A), Ania, Michalina, Vlad (4B), Zara (6A), Tosia (7A), Ruby, Gaja, Julia, Milana (8A). Dodatkowo punkty dla drużyny wywalczył Elliott (5A). W dwudniowych zawodach, nieformalnych Mistrzostwach Polski Szkół Niepublicznych w pływaniu rywalizowało 500 Uczniów Szkół Niepublicznych z całej Polski a same zawody stały na bardzo wysokim poziomie dlatego tym bardziej cieszy tak bardzo udany start naszej reprezentacji oraz olbrzymi progres względem poprzedniego roku, gdzie wywalczyliśmy 3 medale.
Gratulacje dla wszystkich startujących! Dziękuję za wspaniałą postawę na basenie oraz poza nim, miło obserwować kiedy najstarsi uczniowie nie tylko wspierają na pływalni, ale też z chęcią integrują się w hotelu.