ul. Zbierska 5
00-745 Warszawa (Mokotów)
Liceum
Koordynator DP
tel.: +48 22 852 31 10
tel.: +48 798 731 464

Sporty rakietowe to silna strona uczniów Monneta!

W ostatnich dniach do rywalizacji w ramach Mistrzostw Mokotowa przystąpili specjaliści od badmintona.

Pierwsi sprawdzić swoje umiejętności mieli możliwość uczniowie urodzeni w latach 2008-2009 w kategorii „młodzież”. 

W kategorii chłopców niebieskie koszulki z logiem szkoły dzielnie reprezentowali Natan, Tadeusz oraz Antonii. Po paru zaciętych pojedynkach chłopcy zostali sklasyfikowani na miejscach 8-9.

Drużynę dziewcząt reprezentowały: Natasza, Kamila oraz Lea. Drużyny po pasjonujących pojedynkach doznały tylko jednej porażki- tej w wielkim finale plasując się na 2 miejscu w Mistrzostwach Mokotowa!

Dwa dni później swój turniej rozgrywała kategoria „dzieci” urodzona w latach 2010-2013.

Chłopcy w zielonych koszulkach walczyli do końca o brązowe medale, niestety tym razem musieli uznać wyższość przeciwników przegrywając w grze deblowej zajmując tym samym 4 miejsce. O sile drużyny stanowili Tymon oraz Borjan (7A).

Dziewczęta pokazały się z bardzo dobrej strony przegrywając tego dnia po zaciętych spotkaniach tylko dwa razy, do tego z tą samą szkołą- Szkołą Podstawową Zakonu Pijarów meldując się na najniższym (3) stopniu podium. Dziewczyny tego dnia występowały w następującym składzie: Zosia (5B- kapitan), Gaja (7B) oraz Julia (7B).

Jako ostatnia na zawodach z badmintona wystartowała reprezentacja liceum.

Pomimo bardzo dobrej gry nasza reprezentacja chłopców tj. Franek (2 PreDP B), Dawid (2 DP) i Kajetan (2 DP) oraz reprezentacja dziewcząt Ania (1DP) i Natalia (2DP) odpadły w pierwszej rundzie trafiając na Technikum Ogrodnicze nr 39 i Technikum Ekonomiczne nr 8, które ostatecznie ukończyło zawody na podium.

Brawo!

PE TEAM

The section is intended for logged in users only!
Share