ul. Zbierska 5
00-745 Warszawa (Mokotów)
Liceum
Koordynator DP
tel.: +48 22 852 31 10
tel.: +48 798 731 464

Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych

Uczniowie naszej Szkoły Podstawowej i Liceum w ubiegłym tygodniu wzięli udział w Mistrzostwach Mokotowa w indywidualnych i sztafetowych biegach przełajowych. Na starcie stawiła się liczna reprezentacja naszej szkoły, która wystąpiła w biegach na dystansie 800, 1000, 1500 m.

Zawody indywidualne rozegrane zostały w poniedziałek i jak zawsze nie brakowało chętnych do udziału w kategorii szkół podstawowych wystartowało 633 uczestników, a w kategorii szkół ponadpodstawowych 337 uczniów z Mokotowskich szkół. W najbardziej popularnej kategorii wiekowej wystartowało 118 uczniów równocześnie więc łatwo sobie wyobrazić jak dużą popularnością cieszy się bieganie. W pierwszej ósemce zameldowała się dwójka uczniów z naszej szkoły i jednocześnie osoby te awansowały do kolejnego etapu zmagań biegowych jakimi są Mistrzostwa Warszawy. Szczególne gratulacje należą się Brunowi (8A) za zdobycie brązowego medalu w biegu na 1000 metrów w kategorii młodzież i Mai (5A) za zajęcie V m-ca. Już 6.10 uczniowie Ci będą reprezentowali godnie naszą szkołę i dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy.

Sztafety rozgrywane były w czwartek, a na starcie stawiło się 3 reprezentację “Monneta” w kategorii dzieci dziewczynek i chłopców, a także sztafeta chłopców w kategorii młodzież.

Dziękujemy za udział wszystkim uczniom. Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za wyniki dalszych etapów rywalizacji!

PE Team

The section is intended for logged in users only!
Share