Piknikowanie w Powsinie

21 czerwca był dniem kalendarzowego rozpoczęcia lata.

My przywitaliśmy ten radosny czas 25 czerwca, kiedy to grupa Maluchów i Starszaków wybrała się na wycieczkę do Powsina. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od zabrania najważniejszych rzeczy. Oprócz przekąsek, picia i apteczki, na liście nie mogło zabraknąć także: dobrych humorów, uśmiechów na buziach i mnóstwa energii.

Po przybyciu na miejsce, wszystkie dzieci  skierowały swoją uwagę na Park Kultury, gdzie znajdował się plac zabaw oferujący liczne urządzenia zabawowe. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie – były huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, trampoliny, linarium a także tyrolka, która cieszyła się największą popularnością. To na niej zjeżdżały Starszaki, krzycząc przy tym radośnie: „Wakacje!”. W północnej części placu dzieci ćwiczyły swoje umiejętności muzyczne, grając na bębnach, dzwoneczkach i ksylofonie. Po wyczerpującym czasie zabawy przyszedł czas na wspólne piknikowanie. Każdy z przyjemnością oddał się słodkiemu odpoczynkowi, po którym nastąpił powrót do przedszkola.

Wycieczka ta sprawiła nam ogromną radość. Z pewnością jeszcze wiele przed nami takich pięknych letnich dni pełnych wakacyjnych przygód i zabaw.

Galeria zdjęć:

The section is intended for logged in users only!
Share