ul. Belwederska 6a
ul. Górska 7
Przedszkole
Klubik
tel: + 48 882 576 345
tel: + 48 600 272 736

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Nie ma na świecie wspanialszej rzeczy od szczerego uśmiechu na twarzy dziecka. I jeśli mielibyśmy mówić o czerpaniu radości z życia, bez wahania wskazalibyśmy dzieci jako najlepszych nauczycieli w tej dziedzinie. Przekonaliśmy się o tym w trakcie naszej wyprawy z okazji Dnia Dziecka, której celem głównym była Stajnia Kaliska, położona w malowniczej wsi pod Łochowem.

Miejsce, gdzie słychać tylko śpiew ptaków, powiew wiatru i radosne rżenie koni pozwoliło każdemu odpocząć od zgiełku cywilizacji. Gospodarze zadbali o liczne atrakcje dla najmłodszych. Mieliśmy możliwość spędzenia czasu razem ze stałymi mieszkańcami gospodarstwa, którymi są: konie, kozy, króliki, kury, gęsi, kaczki indyki, perliczki, przepiórki, jaskółki koty i psy. Poznaliśmy domy zwierząt a także wysłuchaliśmy rad dotyczących karmienia kur i kóz, które później wykorzystaliśmy w praktyce. 

Po zwiedzeniu gospodarstwa przyszedł czas na skoki na sianie w stodole, co sprawiło nam mnóstwo radości. Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką i jazda konna pod opieką instruktora – na którą skusili się ci najbardziej odważni. Zwieńczeniem naszej wycieczki było wspólne ognisko i ucztowanie, które pozwoliło nam z uśmiechem wymalowanym na twarzy wrócić do przedszkola. Ależ to była wspaniała przygoda!

Galeria zdjęć:

The section is intended for logged in users only!
Share

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *