ul. Belwederska 6a
ul. Górska 7
Przedszkole
Klubik
tel: + 48 882 576 345
tel: + 48 600 272 736

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Nie ma na świecie wspanialszej rzeczy od szczerego uśmiechu na twarzy dziecka. I jeśli mielibyśmy mówić o czerpaniu radości z życia, bez wahania wskazalibyśmy dzieci jako najlepszych nauczycieli w tej dziedzinie. Przekonaliśmy się o tym w trakcie naszej wyprawy z okazji Dnia Dziecka, której celem głównym była Stajnia Kaliska, położona w malowniczej wsi pod Łochowem.

Miejsce, gdzie słychać tylko śpiew ptaków, powiew wiatru i radosne rżenie koni pozwoliło każdemu odpocząć od zgiełku cywilizacji. Gospodarze zadbali o liczne atrakcje dla najmłodszych. Mieliśmy możliwość spędzenia czasu razem ze stałymi mieszkańcami gospodarstwa, którymi są: konie, kozy, króliki, kury, gęsi, kaczki indyki, perliczki, przepiórki, jaskółki koty i psy. Poznaliśmy domy zwierząt a także wysłuchaliśmy rad dotyczących karmienia kur i kóz, które później wykorzystaliśmy w praktyce. 

Po zwiedzeniu gospodarstwa przyszedł czas na skoki na sianie w stodole, co sprawiło nam mnóstwo radości. Kolejną atrakcją była przejażdżka bryczką i jazda konna pod opieką instruktora – na którą skusili się ci najbardziej odważni. Zwieńczeniem naszej wycieczki było wspólne ognisko i ucztowanie, które pozwoliło nam z uśmiechem wymalowanym na twarzy wrócić do przedszkola. Ależ to była wspaniała przygoda!

Galeria zdjęć:

The section is intended for logged in users only!
Share

Recommended Posts

Woda
Woda

14 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *