ul. Zbierska 5
00-745 Warszawa (Mokotów)
Liceum
Koordynator DP
tel.: +48 22 852 31 10
tel.: +48 798 731 464

Spotkanie z Łukaszem Grassem

Na dzień przed walentynkami w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie bardzo cool(turalne). Tym razem mieliśmy przyjemność gościć Łukasza Grassa, autora “Najlepszego”, czyli biografii Jerzego Górskiego. Nasz gość, znany głównie jako dziennikarz telewizyjny i radiowy, opowiadał o wyzwaniach biografa, niezwykłym życiu swojego bohatera, byłego narkomana i legendy polskiego triatlonu, a także o pasji i motywacji do zmiany swojego życia.
Nie zabrakło pytań o relację biografa i jego bohatera, roli sportu w życiu obu z nich jako triatlonistów, wrażeń autora biografii wobec filmu bazującego na jego książce… ale także refleksji nad braniem losu we własne ręce. Pan Łukasz Grass udzielił naszym uczniom kilku cennych rad, w tym jednej najważniejszej: nasz los zależy od nas, wszystko możesz zmienić, musisz tylko znaleźć w sobie siłę i motywację!
Spotkanie przygotowały i znakomicie poprowadziły uczennice klasy pre-DP – Wktoria Jędrzejewska i Wiktoria Jadczak. Przemyślane i celnie dobrane pytania pochwalił także nasz gość – a czyja opinia byłaby tu cenniejsza niż uznanego dziennikarza? Gratulujemy!

Galeria zdjęć:

Share