Monnet International School - Liceum

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

17 października 2017 odbyło się spotkanie z Wojciechem Góreckim.

Czytaj więcej

W piątek 13.10.2017 obchodziliśmy w naszej szkole Święto Edukacji. Klasa siódma dwukrotnie przedstawiła przygotowany przez siebie spektakl – parodię szkoły – najpierw starszym klasom szkoły podstawowej, później – gimnazjalistom i licealistom....

Czytaj więcej

Życzę wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności – Nauczycielom, Uczniom i ich Rodzicom – którzy współtworzą taki stymulujący dla wszystkich klimat, coraz więcej spektakularnych, radosnych sukcesów!

Czytaj więcej

Licealiści i gimnazjaliści zorganizowali w dniu urodzin poetki spotkanie z wybranymi jej tekstami.

Czytaj więcej

"No i kolejna inauguracja za nami…. Jestem pod wrażeniem rewelacyjnego wykładu inauguracyjnego, który wygłosiła nauczycielka fizyki w liceum – Marta Wolak. Wykład inauguracyjny jest naszą licealną tradycją od samego początku..."

Czytaj więcej

Istnieje możliwość konsultacji uczniów z poszczególnymi nauczycielami w lipcu i sierpniu. Poniżej znajduje się lista z nazwiskami nauczycieli oraz terminami konsultacji. Prosimy aby zainteresowani uczniowie zgłaszali się do sekretariatu i wpisywali...

Czytaj więcej

Sekretariat główny przy ul. Abramowskiego 4 w terminie od 1 lipca do 16 sierpnia czynny jest w godzinach 9:00 – 15:00. Prosimy o kontakt telefoniczny przed przyjściem do sekretariatu.

Czytaj więcej

Kolejny rok za nami… Bardzo udany… Tak bardzo, jak uroczystości zakończenia roku szkolnego 2016/2017 pod trzema naszymi adresami: przy Abramowskiego 4, Górskiej 7 i Stępińskiej 13. Na Abramowskiego było filmowo i debatancko.

Czytaj więcej

14.06.2017 klasa PreDP razem z wychowawczynią Renatą Dziurą i nauczycielką WF Emilią Szafrańską, udała się na Gocław, do największego w Warszawie parku trampolin. Wśród atrakcji nie zabrakło zjazdów z wysokiej rampy, skoków na dmuchaną poduchę i...

Czytaj więcej

Pomysłodawcą i organizatorem happeningu ulicznego, organizowanego od 2008 r., jest Artur Wolski oraz jego grupa z Entropii Słowa. Współorganizatorami są Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Monnet International School.

Czytaj więcej

Aktualności

17 października 2017 odbyło się...

Czytaj więcej

W piątek 13.10.2017 obchodziliśmy w...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32

ul. Abramowskiego 4
02-659 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 852 06 08
tel.: 22 852 31 10

pon-pt, godz. 8.00-16.00

Napisz do nas


Koordynator IB DP:
Joanna Majorek
dp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×