ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Zimowe półkolonie sportowe – II turnus

Dla części uczniów naszej szkoły podstawowej drugi tydzień ferii upłynął bardzo szybko i był niezwykle atrakcyjny. W czasie półkolonii sportowych zorganizowanych przez nauczycieli WF i instruktorów współpracujących mieli oni okazję spróbować nowych dyscyplin sportowych takich jak np. spike ball czy tenis stołowy, który stał się prawdziwą hitem półkolonii, zaraz obok elementów sportów walk. W czasie regeneracji pomiędzy gimnastyką, treningami obwodowymi 4 fun czy torami przeszkód uczniowie śpiewali, rapowali i tworzyli wspaniałe artystyczne prace na koszulkach oraz kubkach. Dzięki sprzyjającej zmianie pogody, udało się także wyjść na dwór, aby hartować ciało i ducha poprzez zabawy i gry na śniegu.

Dla stęsknionych szkoły nauczyciele WF stworzyli własną wersję Monopoly (Monnetopoly) w rozmiarze GIGA i przenieśli ją w realia sportowego Monneta! Dzieci mogły znaleźć kategorie własności jak BASEN/TENIS/ HALA SPORTOWA/ BOISKO, za które płaciły Moneto$ami. Oczywiście nie mogło zabraknąć “więzienia”- w tym wypadku SIŁOWNI oraz zadań, w których znalazła się grupa pytań z wiedzy na temat szkoły i sportu oraz zadań sprawnościowych. Za ich wykonanie można było zarobić trochę szkolnej waluty.

Całe dwa tygodnie minęły zdecydowanie za szybko dlatego kadra trenerska już teraz zaprasza na letnie wyjazdy oraz półkolonie.

The section is intended for logged in users only!
Share

Recommended Posts