ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Zaproszenie na Wystawę PYP

Drodzy Członkowie Społeczności Monnet International School,

Kończymy swoją przygodę z programem PYP.  Serdecznie zapraszamy Was na wirtualne finały Wystawy PYP, które odbędą się w Microsoft Teams w dniach:

  • 28 maja (czwartek) – g. 14:00 – grupa Team Sports Boys (TSB)
  • 28 maja (czwartek) – g.15:00 – grupa WAG (Wild Animals Groups)
  • 29 maja (piątek) – g. 14:00 – grupa Art Computer Games
  • 29 maja (piątek) – g. 15:00 – grupa SIG (Sports Individual Girls)

Rozpoczęliśmy bardzo intensywne przygotowania do końcowej prezentacji, ostatnie aktywności i akcje są w trakcie realizacji.

Trzymajcie za nas kciuki!

Czwartoklasiści wraz z mentorami grup

Wczoraj w domu odwiedziła mnie pięcioosobowa delegacja ze szkoły w składzie: koordynator PYP oraz czworo uczniów klas czwartych – Julia, Marek, Tytus i Tymon.
Nie, nie – proszę się nie obawiać! Odwiedziny były jak najbardziej online, na platformie Microsoft Teams.
Uczniowie zaprosili mnie na wielką uroczystość, którą co roku jest tzw. Wystawa PYP, czyli zakończenie Primary Years Programme.
Julia reprezentowała grupę – Sports Indyvidual Girls; Marek – Wild Animals Group; Tytus – Art Super Gamers i Tymon – Team Sports Boys.
Ku końcowi dobiega najdłuższy i najważniejszy, bo wymyślony całkowicie przez uczniów, projekt, wieńczący PYP. W tym roku tematy badawcze, stworzone przez cztery grupy, mają jeden wspólny mianownik – podejście promujące ekologię i zdrowy tryb życia.
Czwartoklasiści z odwagą i dzielnością podeszli do utrudnień, związanych z koniecznością przeniesienia tegorocznej wystawy w chmurę. O efektach będziemy mogli przekonać się 28 i 29 maja br. w godzinach 14.00 – 16.00 na Microsoft Teams.

Hanna Buśkiewicz-Piskorska
Share

Recommended Posts