Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Relacja z X Memoriału piłkarskiego

W czwartek, 21.10.2021 miał miejsce memoriał o. Józefa Jońca, tragicznie zmarłego animatora sportu wśród młodzieży. W zawodach wystartowała drużyna chłopców oraz dwie drużyny dziewcząt reprezentujące programy PYP oraz MYP:

Chłopcy w składzie: Leon, Aleksander, Ksawery, Stanisław, Albert (wszyscy 5A), Lew, Jan (4A) oraz Mateusz, Dimitar, Olaf (4B) po wielu zaciętych meczach zajęli 5 miejsce.

Dziewczęta reprezentujące budynek przy ul. Belwederskiej okazały się bezkonkurencyjne, zajmując 1 miejsce???: Ruby, Rozalia, Lila, Nika (6A), Małgosia, Lena, Weronika (5A) oraz Julia, Marcela (7A).

Dziewczęta reprezentujące budynek przy ul. Stępińskiej zajęły 3 miejsce występując w składzie???: Emilia (4A), Zosia (4B), Ala, Ala, Maja, Masha (3A) oraz Franciszka (3B).

Dodatkowo chłopcy jak przystało na uczniów programu IB- zajęli drugie miejsce w konkursie wiedzy na temat piłki nożnej oraz ojca Józefa Jońca ?.

Brawa dla naszych dzielnych reprezentantów, dla których w większości był to debiut w takich zawodach, wykazali się więc cechą profilu ucznia IB- „RISK TAKERS- podejmujący ryzyko”. Dla najlepszych organizatorzy przygotowali medale, puchary oraz dyplomy a dla wszystkich startujących- pamiątkowe bidony.

The section is intended for logged in users only!