Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

? Rakietowe sukcesy ?

Nasi nauczyciele Wychowania Fizycznego obrali sobie za cel zaprezentowanie oraz zaciekawienie dzieci jak największą ilością dyscyplin sportowych, co skrupulatnie starają się wprowadzać w życie podczas lekcji WFu przy dużym wsparciu sprzętowym pochodzącym od Dyrekcji Szkoły. Efektem tego mamy coraz więcej udanych startów w przeróżnych dyscyplinach z coraz to większymi sukcesami. W ostatnim tygodniu w ramach Mistrzostw Mokotowa rywalizowały reprezentacje chłopców oraz dziewcząt w badmintonie?:

?Chłopcy młodzi w składzie: Natan oraz Michał (obydwaj 7 klasa) zdołali zająć 5 miejsce.

?Dziewczęta młodsze w składzie: Zosia (4 klasa) oraz Julia (7 klasa) zajęły 4 miejsce, przegrywając podium o dosłownie 1 lotkę w dogrywce.

?Chłopcy starsi w składzie: Antek oraz Antek (8 klasa) zajęli 3 miejsce zdobywając brązowe medale ?oraz kolejny puchar ?do sportowej gablotki.

?Dziewczęta starsze w składzie: Kamila oraz Erika (8 klasa) wywalczyły 4 miejsce do końca licząc się w rywalizacji o medale.

Gratulujemy wszystkich udanych startów! ??

The section is intended for logged in users only!