ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Puchar Polski w Snowboardzie

Szanowne Panie Dyrektorki,

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż pasja, talent i odwaga Bruna, poparte pracą i wytrwałością, wydały owoc w postaci zdobycia przez niego, w jego debiucie na zawodach organizowanych przez Polski Związek Narciarski, 1-szego miejsca w zawodach o Puchar Polski w Snowboardzie, w kategorii Slopestyle.

Poza zasługami jego trenera, olimpijczyka Michała Ligockiego prowadzącego macierzysty klub Bruna, nie byłoby to możliwe bez wsparcia i zrozumienia ze strony wszystkich nauczycieli syna, którzy z pełną wyrozumiałością podeszli do nieobecności na zajęciach szkolnych podczas zgrupowań, które odbyły się w Austrii i Czechach oraz pomogli mu w przyswojeniu treści nauczanych podczas jego nieobecności.

Bruno, jak i my, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że świetne wyniki w nauce dają mu dużo radości i nie tylko nie kolidują, ale idą w parze z wybitnymi osiągnięciami sportowymi. Cieszymy się tym bardziej, że Bruno zupełnie samodzielnie wybrał tę ekstremalną dyscyplinę sportu, tak samo jak osobiście uznał, iż jest gotowy do startu w oficjalnych zawodach. Podczas wręczenia Pucharu Polski zostało przez gremium sędziowskie podkreślone, iż Bruno wykazał się dużą kreatywnością 🙂

Bardzo dziękujemy!

Serdecznie pozdrawiamy,

Rodzice Bruna

Share

Recommended Posts