Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym

Po udanych tegorocznych startach w biegach przełajowych, piłce ręcznej, unihokeju, piłce nożnej, badmintonie oraz szachach w minionym tygodniu nastał moment rywalizacji w dyscyplinie NR 1 w Naszej Szkole- TENISIE STOŁOWYM ???. Oczekiwania przed turniejami były duże, jednak to, co zrobili nasi reprezentanci przerosło marzenia dzieci oraz PE TEAM ?, mianowicie:

DRUŻYNA DZIEWCZĄT W KATEGORII DZIECI, której honoru broniły dzielnie Zofia (7A) oraz Noemi (6A) wywalczyły MISTRZOSTWO MOKOTOWA! ??? . Dziewczyny będą miały zaszczyt bronić barw dzielnicy oraz szkoły na Mistrzostwach Warszawy! Należy podkreślić to, że dziewczyny wygrały każdy ze swoich pojedynków z poszczególnymi szkołami.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW W KATEGORII DZIECI, w której wystąpili Leon (5A) oraz Tytus (6B) wywalczyli SREBRNE MEDALE??? nieznacznie ulegając w wielkim finale trenującym tenis stołowy dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 2 Przymierza Rodzin.

DRUŻYNA DZIEWCZĄT W KATEGORII MŁODZIEŻ, w składzie której wystąpiły Lea oraz Erika (8A) zajęły pechowe, 4 miejsce.

DRUŻYNA CHŁOPCÓW W KATEGORII MŁODZIEŻ, gdzie dzielnie walczyli Bruno (8A) oraz Tymon (7A) zdołała wywalczyć miejsce z przedziału 5-6.

Good job wielkie brawa dla wszystkich reprezentantów oraz wszystkich aktywnych graczy na IV piętrze- to dzięki Wam wszystkim poziom w szkole podnosi się z turnieju na turniej