ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

Kolejny tydzień projektu WYSTAWA PYP za nami!

Tydzień bardzo intensywny, pasjonujący i … znów za krótki na realizację wszystkich pomysłów 

☺

Zajmowaliśmy się tworzeniem ankiet badawczych oraz planów przyszłych opowiadań o tematyce związanej z zainteresowaniami poszczególnej grupy.
Grupa ,,Ultimate Team” przeprowadziła wywiady z trenerami i nauczycielami WF. Tworzyła makiety boisk do piłki nożnej.
Grupa ,,We Are Animals” zorganizowała kącik czytelniczy w ,,pokoju ciszy” na terenie szkoły, poświęcony zwierzętom. Zaplanowała też wizytę na największych targach zoologicznych ,,Animals Days” na Warsaw Ptak Expo i stworzenie następnie reportaży.
Grupa ,,Internet Masters” dokończyła tworzenie komiksów na temat roli internetu w życiu codziennym. Zaprosiła też eksperta na wizytę w szkole.
Grupa ,,MusiC & Dance” kontynuowała pracę nad osią czasu w historii muzyki i tańca. Tworzyła prezentacje na temat ulubionych artystów i zaplanowała wyjście na przedstawienie musicalu ,,Robinson Crusoe w Teatrze Roma.
Grupa ,,Painters” pracowała nad prezentacjami i plakatami na temat kolejnych epok w historii sztuki. Rysowała projekty budynków przyszłości i przyszłego stylu architektonicznego. Spisała plan i zarezerwowała wizyty w Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Teatrze Wielkim (pracowni malarskiej) oraz w pracowni malarza Andrzeja Foggta.
Mnóstwo pomysłów zrealizowanych, mnóstwo do realizacji w przyszłości i tylko tydzień mógłby mieć więcej dni. 

☺

Oczekujcie kolejnego naszego raportu za tydzień! Do zobaczenia! Uczniowie klasy 4A i 4B

Galeria zdjęć:

The section is intended for logged in users only!
Share

Recommended Posts