ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

¡Juntos lo pasamos genial!

Kolejne dni naszej wycieczki do Malagi były pełne nowych doświadczeń i niezapomnianych chwil dzielonych z przyjaciółmi.

Wspólnie wspięliśmy się na górę aby odkryć średniowieczny zamek Gibralfaro wzniesiony tam przez muzułmanów w pierwszej połowie XIV wieku. Ze szczytu wszyscy razem zachwycaliśmy się widokami miasta i morza śródziemnego. 

Następnego dnia uczestniczyliśmy w lekcji tańca flamenco. Zaskakujące jak dużo nauczyliśmy się w ciągu godzinnej lekcji! Później wszyscy graliśmy w grę miejską zwaną gymkhana. Chodziliśmy po ulicach Malagi w kilkuosobowych grupach i szukaliśmy informacji o kulturze i historii tego miasta. Pomagali nam w tym mieszkańcy miasta. Zapytani, chętnie odpowiadali nam na pytania. Wygrała grupa chłopców w składzie Kacper i Patryk z klasy 1B pre-DP oraz Antoni i Bruno z klasy 8. Brawo!

W piątek zakończyliśmy tygodniowy kurs języka hiszpańskiego i otrzymaliśmy certyfikaty. Po lekcjach część z nas wybrała się na przejażdżkę rowerową wzdłuż wybrzeża.

Ostatniego dnia obudziła nas piękna słoneczna pogoda, wybraliśmy się więc na plażę Benalmádena Torremolinos, gdzie spędziliśmy wspólnie czas wygrzewając się w hiszpańskim słońcu, szukając muszelek, a nawet kąpiąc się w morzu. 

To był niezapomniany wyjazd. Dużo się nauczyliśmy, ale przede wszystkim zabieramy ze sobą do Polski cudowne, niezapomniane wspomnienia czasu spędzonego z przyjaciółmi w Hiszpanii.

¡Adiós España! ¡Juntos lo pasamos genial! 

The section is intended for logged in users only!
Share