ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

I Mistrzostwa Monnet International School w gimnastyce

W sobotę, 11 marca 2023 roku miała miejsce historyczna, pierwsza edycja gimnastycznych mistrzostw Monnet International School.

Do rywalizacji przystąpiło 26 gimnastyków oraz gimnastyczek w wieku 8-11 lat w konkurencjach: skok rozkroczny przez kozła, ćwiczenia wolne na ścieżce gimnastycznej oraz ćwiczenia równoważne na ławeczce gimnastycznej.  Zawody przebiegły w miłej atmosferze, gdzie wszyscy bili brawa po każdym z zakończonych pokazów (a było ich tego dnia ponad 90!), a bardziej doświadczone gimnastyczki- podpowiadały reszcie.

Całość imprezy uświetniło zakończenie, podczas którego obecni byli wszyscy odważni Uczniowie wraz z rodzicami. Na wszystkich zawodników czekały pamiątkowe dyplomy, bidony oraz drobny słodki upominek, a na najlepszych w oczach jury- medale oraz statuetki. 

Event nie doszedłby do skutku, gdyby nie olbrzymie wsparcie Naszych sędzin: tegorocznych Maturzystek- Hani i Justyny, uczennicy klasy 7B- Julii oraz niezastąpionej Pani Marcie od Artu, która przygotowała wspaniały baner.

Mamy nadzieję, że ta wspaniała impreza na zawsze zagości w sportowym kalendarzu Naszej Szkoły, a już 4 Kwietnia drugi etap zmagań- tym razem reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Mokotowa oraz Ursynowa, które odbędą się w SP 323 im. Polskich Olimpijczyków, ul. Warchałowskiego 4.

PE TEAM, Emilia i Michał

The section is intended for logged in users only!
Share