ul. Stępińska 13 (PYP)
ul. Belwederska 6a (MYP)
Szkoła podstawowa PYP
Szkoła podstawowa MYP
tel. PYP +48 22 841 29 91
tel. MYP +48 22 852 31 10

3 numer Gazety Monneta

Nikt się tego nie spodziewał… Nikt nie wierzył… Mamy Letnie Przesilenie!

Po siedmiu miesiącach siedzenia w fotelu i wpatrywaniu się w małe punkciki na ekranie powróciliśmy 18 maja do nauki i pracy stacjonarnej.

Jeszcze tydzień wcześniej pytałem moich uczniów, jak się czują, czy się cieszą z perspektywy potencjalnego powrotu do klasycznej formy uczenia się. Widziałem niepewność i zaniepokojenie na ich twarzach. Sam też czułem się niepewnie. Znowu trzeba będzie włączyć wcześniej budzik, wyprasować koszulę, po szybkiej kawie pobiec na autobus. Ech…

Nadszedł poniedziałek i już w kilka sekund po przekroczeniu progu szkoły poczułem tą niesamowitą energię spotkania na żywo. Radość wszystkich w szkole była ogromna. Nie możemy się siebie wszyscy nacieszyć.

Trzeci numer Gazety Monneta narodził się pod koniec naszej zdalnej szkoły i na początku powrotu do niej, gdy nadchodzi upragnione lato. Pełen optymizmu przekazuję Państwu dzieło naszych wspaniałych uczniów.

Liczba osób uczestniczących w naszym projekcie cały czas się powiększa. Poszerzamy nasz magazyn o ciekawe reportaże i wywiady. Z prawdziwą przyjemnością witam też na naszych łamach najmłodszych uczniów z programu PYP, którzy regularnie będą pojawiać się w sekcji „Młody Monnet”. Dziesiątki różnorodnych artykułów umilą nam nadchodzące letnie miesiące.

Życzę wszystkim naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom wspaniałych wakacji!!!

https://gazetamonneta.wixsite.com/gazetamonneta/about

Aleksander Jarnicki
Redaktor Naczelny Gazety Monneta

Share

Recommended Posts