ul. Górska 7
00-740 Warszawa
przedszkole@monnet.pl
tel: + 48 882 576 345

Jesteście super!!!

Wczoraj po zajęciach na platformie Microsoft Teams pojawił się następujący wpis Joli Borodzik skierowany do nauczycieli klas 0 – 4:

„[Wczoraj, 16:51] Jolanta Borodzik

Jesteście super!

Drodzy PYP teachers pod koniec intensywnego dla Was dnia dziękuję Wam za Wasze zaangażowanie, miłość i szacunek do dzieci, które spotykacie w szkole na co dzień. Dziękuję za Wasz profesjonalizm, za Waszą pracowitość, otwartość i umiejętność szybkiego dostosowywania się do wciąż zmieniającej się formy edukacji. Dziękuję, że jesteście ambitni i wciąż chcecie się uczyć, dokształcać, brać udział w szkoleniach i kursach. Dziękuję, że każdego dnia mogę przekraczać próg szkoły w przekonaniu, że spotkam tam serdecznych, inteligentnych i inspirujących ludzi smile Wszystkiego najlepszego z okazji Święta Edukacji Narodowej smile”

Sądzę, że wszyscy nauczyciele Monnet International School zasługują, żeby usłyszeć takie słowa też ode mnie! Więcej – uważam, że takie słowa powinny paść również pod adresem pracowników administracji, obsługi informatycznej i technicznej.

Wszyscy Państwo sprawiacie, że wchodząc do szkoły wiemy, że napotkamy tu wyłącznie osoby serdeczne, inteligentne, odpowiedzialne, otwarte, zaangażowane w swoją pracę i radosne!

Dziękuję i wszystkiego najlepszego!

Hanna Buśkiewicz-Piskorska
Share

Recommended Posts