Spotkanie bardzo cool(turalne) z prof. Tomaszem Słomką
2026-04-22 2026-04-24 15:49Spotkanie bardzo cool(turalne) z prof. Tomaszem Słomką
Dziś w naszym liceum i w starszych klasach MYP odbyło się wyjątkowe spotkanie bardzo cool(turalne) z prof. Tomaszem Słomką- konstytucjonalistą i politologiem.
Tematem rozmowy była konstytucja oraz próba odpowiedzi na ważne pytanie: czy znajdujemy się obecnie w „momencie konstytucyjnym”?
Spotkanie rozpoczęło się krótkim wykładem prof. Słomki, po którym uczniowie mieli okazję zadać pytania i wziąć udział w dyskusji. Była to świetna okazja do pogłębienia wiedzy o współczesnym konstytucjonalizmie, systemie politycznym Polski oraz roli instytucji państwowych.
Dziękujemy prof. Słomce za inspirujące spotkanie i cenną wymianę myśli!
Galeria:









