ul. Zbierska 5
00-745 Warszawa (Mokotów)
Liceum
Koordynator DP
tel.: +48 22 852 31 10
tel.: +48 798 731 464

Dzień Dziecka: konkurs sportowy

Wiemy, że uczestnictwo w zdalnej szkole jest już dla wszystkich niemałym wyzwaniem, ale organizacja i udział w „sportowych konkurencjach” na odległość to już jest bardzo duży wyczyn dla nauczycieli i dla uczniów. Z powodzeniem zrealizowaliśmy jednak swój plan i w 8 zadaniach sportowych przeprowadzanych w sposób zdalny, wzięło udział ponad 70 uczniów naszej szkoły. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie programu PYP, MYP i klasy PreDP. W sumie otrzymaliśmy ponad 200 filmików z wykonaniami uczniów.

Fakt, że tym razem uczniowie nie widzieli bezpośrednio przeciwników, a sędziowie podawali im rezultaty z kilkudniowym opóźnieniem jest przynajmniej niecodzienny. Mimo to spisali się na medal! Nikt nie oszukiwał, wszyscy postępowali fair play i dali z siebie, ile mogli.

W związku ze zróżnicowanymi konkurencjami i liczebnością uczestników w poszczególnych klasach niektóre kategorie zostały połączone, w innych natomiast wyróżniono wzorowe wykonania zadania. Wyniki udostępniamy na załączonych grafikach. Starania uczniów zostały oczywiście odpowiednio docenione i nagrodzone w Librusie. Na dyplomy trzeba będzie chwilkę poczekać.

Na koniec chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim uczestnikom i pogratulować wygranym oraz laureatom. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku podczas Waszego Święta spotkamy się już na żywo! Zapraszamy także do obejrzenia filmu niespodzianki.

Emilia Szafrańska

Michał Guba

Film:

The section is intended for logged in users only!
Share