ul. Zbierska 5
00-745 Warszawa (Mokotów)
Liceum
Koordynator DP
tel.: +48 22 852 31 10
tel.: +48 798 731 464

Aukcja charytatywna

W środę 18 października grupka uczniów z kl. II DP wspomogła aukcję charytatywną w Muzeum Narodowym. Koordynatorka wolontariuszy pani Zofia Bral-Jakowiecka napisała, że mamy:

"wspaniałych uczniów. Na wczorajszej aukcji spisali się znakomicie. W piątkę – z pomocą mojego męża dali radę transportować obrazy z dołu na górę i z powrotem, prezentować je kupującym i pomagać w pakowaniu. Działali jak doświadczeni profesjonaliści, w dodatku z młodzieńczą radością i uśmiechem na twarzy. Panie z Muzeum – zachwycone i zadziwione jak sprawnie to wszystko poszło, mimo że było ich tylko pięcioro. Mój mąż, który z nimi bezpośrednio pracował, stwierdził, że z taką ekipą można góry przenosić. Pracowici, sprawni i bystrzy. Pracowali z radością i entuzjazmem. Bardzo nam pomogli.  (…)
Teraz ich z wielką przyjemnością wymienię: Jan Pasik, Sara Awtani, Gabriela Kiczor-Bentkowska, Alicja Fidler, Weronika Kowalska. Te osoby pracowały wczoraj przy aukcji prawie do 22-giej. Dodatkowo Alicja Fidler i Karolina Najda pomagały wnosić obrazy do Muzeum Narodowego 16.10 rano.
Wszyscy zadeklarowali chęć udziału w przyszłych aukcjach. To fantastyczne, że tak silny jest w nich duch pomagania innym."
Share