Monnet International School - Szkoła podstawowa

Aktualności

List do Hanny Gronkiewicz-Waltz

Warszawa, dnia 7 czerwca 2017 r.

 

Szanowna Pani

Hanna Gronkiewicz-Waltz

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy

 

Szanowna Pani Prezydent,

 

Jesteśmy uczniami klasy 4 Monnet International School w Warszawie. Aktualnie pracujemy nad Wystawą PYP, a naszym celem jest ochrona środowiska naturalnego.  W celu zapoznania się z naszą działalnością, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej naszej szkoły oraz obejrzenia nagrywanych przez nas filmów w serwisie internetowym YouTube.

 

Piszemy do Pani w sprawie wycinania drzew i małej ilości zieleni w Warszawie. Wydaje nam się, że drzewa są wycinane, ponieważ ludzie budują coraz więcej bloków mieszkalnych i biurowców. Naszym zdaniem drzewa są bardzo ważne dla naszego zdrowia i samopoczucia.

 

Ponadto jedna z niewielu aplikacji, które pomagają zwiększyć liczbę drzew – „Milion drzew dla Warszawy” – niestety nie działa tak jak powinna.

 

Serdecznie prosimy Panią o pomoc w tej sprawie i zaangażowanie informatyków z Ratusza do poprawienia wyżej wymienionej aplikacji. Będziemy także bardzo wdzięczni za zaopiekowanie się warszawską zielenią.

 

 

Z poważaniem,

Uczniowie klasy 4

Monnet International School

Aktualności

Klasa 6 ukończyła realizację projektu...

Czytaj więcej

Dzień Otwarty dla Rodziców i Kandydatów...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 95

ul. Stępińska 13
00-739 Warszawa

tel.: 22 841 29 91
lub 48 506 542 763

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×