Monnet International School - Przedszkole

Primary Years Programme

Przedszkole realizuje jeden z najlepszych na świecie programów edukacyjno-wychowawczych - Primary Years Programme of the IBO. Program ten kładzie nacisk na rozwijanie postaw takich jak: ciekawość badawcza, samodzielność myślenia i samodzielność w ogóle, pewność siebie, odwaga, niezależność opinii, wrażliwość artystyczną, poczucie odpowiedzialności za siebie i innych, aktywność społeczna, empatia, umiejętność odgrywania różnych ról społecznych.

Dążymy do tego, by absolwent naszego przedszkola miał podejście badacza-odkrywcy, znał swoją wartość, potrafił komunikować się z ludźmi, był opiekuńczy, myślał samodzielnie, był otwarty na wartości innych kultur, szanował swoje zdrowie, potrafił zachować równowagę między pracą i odpoczynkiem, był uczciwy i sprawiedliwy, podchodził odważnie ale i rozważnie do nowych zadań, umiał zdobywać wiedzę i rozumiał powiązania między różnymi dyscyplinami naukowymi.

Dokumenty:

 

 

Aktualności

<img...</p>

Czytaj więcej

Po tygodniu wytężonej pracy skończyliśmy...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona

ul. Górska 7
00-740 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 841 15 72

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×