Monnet International School - Przedszkole

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

Poznając organizację miasta, nie sposób pominąć znaków drogowych - starszaki poszukiwały cech wspólnych pomiędzy znakami, które możemy odnaleźć w naszym mieście.

Czytaj więcej

Wraz z początkiem projektu o mieście, poznaliśmy legendę o powstaniu Warszawy. Stworzyliśmy też ilustrację do historii Warsa i Sawy oraz poszukiwaliśmy innych miast na mapie Polski.

Czytaj więcej

Aby odkryć ideę główną nowego projektu, grupa starszaków wybrała się na spacer po najbliższej okolicy.

Czytaj więcej

Maluchy w ramach projektu o grach i zabawach rozmawiały o pluszowych misiach. Poznaliśmy bajkę „Złotowłosa i trzy misie”. Wykonaliśmy też portret naszego Misia.

Czytaj więcej

Wraz z pojawieniem się pierwszego śniegu grupa Maluchów zdecydowała się zbudować bałwana. Wspólnymi siłami wykonaliśmy go bardzo szybko. Ciocia Gosia ofiarowała nam marchewkę, która posłużyła nam jako jego nos, natomiast oczy i guziki wykonaliśmy ze...

Czytaj więcej

Starszaki poznając organizację miasta zajmują się też tematem powstawania smogu oraz ochroną organizmu przed jego skutkami. Dzięki opowieści ruchowej dowiedzieliśmy się, że smog jest bardziej niebezpieczny niż... smok!

Czytaj więcej

Nasza grupa teatralna zaprosiła do uczestnictwa w zajęciach swoich rodziców! Bawiliśmy się dramowo poruszając tematykę przeciwieństw: dużo-mało, cicho-głośno, szybko-wolno. Mamy nadzieję, że rodzice bawili się z nami... tylko dobrze ;-)

Czytaj więcej

Niech nam Babcia z Dziadkiem

tyle lat aż żyją,

póki komar, póki mucha,

morza nie wypiją!

Czytaj więcej

Zaproszenia, prezenty, próby, ułożenie planu uroczystości - tym zajmowały się starszaki podczas projektu o świętowaniu przygotowując Dzień Babci i Dziadka. Czekamy na naszych kochanych Gości z niecierpliwością!

Czytaj więcej

Wraz z rozpoczęciem nowego projektu Maluchy zaczęły zastanawiać się nad emocjami, jakie wywołują w nas różne gry i zabawy. Bawiliśmy się kostką emocji oraz opowiadaliśmy o przedmiotach, którymi lubimy się bawić.

Czytaj więcej

Aktualności

Poznając organizację miasta, nie sposób...

Czytaj więcej

Wraz z początkiem projektu o mieście,...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona

ul. Górska 7
00-740 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 841 15 72

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×