Monnet International School - Przedszkole

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

Wraz z rozpoczęciem nowego projektu Maluchy zaczęły zastanawiać się nad emocjami, jakie wywołują w nas różne gry i zabawy. Bawiliśmy się kostką emocji oraz opowiadaliśmy o przedmiotach, którymi lubimy się bawić.

Czytaj więcej

Podczas zajęć teatralnych przeprowadziliśmy trening zimowych sportów i zabaw na śniegu. Wyruszyliśmy w górską wędrówkę i pobawiliśmy się w dyrygentów do melodii "W grocie króla gór". Na koniec odpoczęliśmy dzięki zimowemu masażykowi.

Czytaj więcej

Starszaki odwiedziły Państwowe Muzeum Etnograficzne, gdzie dowiedziały się, czym były zapusty, pobawiły się w podkoziołka, obejrzały stroje i instrumenty kolędników oraz wykonały maski jak na karnawale w Wenecji.

Czytaj więcej

Na pierwszych zajęciach teatralnych w nowym roku urządziliśmy bal karnawałowy. Podczas różnych zabaw tanecznych ćwiczyliśmy kontrolę nad naszym ciałem, mimikę, pracę zespołową oraz naszą kreatywność.

Czytaj więcej

Podczas zajęć teatralnych poznaliśmy 4 pejzaże zimowe, które zainspirowały nas do zabaw dramowych z muzyką klasyczną. Odgadywaliśmy naszym ciałem poszczególne elementy pejzażu i całe krajobrazy.

Czytaj więcej

Śniegu jest jak na lekarstwo więc Starszaki postanowiły stworzyć swój własny... i to w sali. Przepis jest prosty: pianka do golenia i duuuużo sody oczyszczonej. Śmiechu i zabaw było co niemiara!

Czytaj więcej

Starszaki wykonały łańcuch choinkowy według rytmu. Już nie możemy doczekać się Świąt! :-)

Czytaj więcej

Nasze przedszkole odwiedził Teatr Dobrego Serca z przedstawieniem ,,Teoś i Boże Narodzenie”.

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona

ul. Górska 7
00-740 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 841 15 72

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×