Monnet International School - Przedszkole

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

Starszaki wybrały się dziś do Kina Atlantic, aby obejrzeć przedpremierowy pokaz filmu "Paddington 2". Było zabawnie i wzruszająco, ciekawie i mądrze. Polecamy - Starszaki :)

Czytaj więcej

Feliks pokazał nam zdjęcia z Maroka. Opowiedział też kilka ciekawostek o swojej podróży oraz poczęstował pysznymi migdałami w czekoladzie. Dziękujemy za prezentację!

 

Czytaj więcej

Jak co roku przedszkolaki włączyły się w pomoc potrzebującym. Starszaki wykonały piękne bombki, które będzie można zakupić na kiermaszu 15 grudnia. Zapraszamy :)

Czytaj więcej

Po raz kolejny nasza szkoła zaangażowała sie w przygotowanie szlachetnej paczki dla wybranej rodziny. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do akcji. To dzięki Wam, wybrana przez nas rodzina, będzie miała w tym roku wspaniałe święta!...

Czytaj więcej

Używając swojego ciała przeprowadziliśmy opowieść ruchową "Świąteczne porządki". Nauczyliśmy się układu tanecznegodo piosenki "Merry Christmas everyone". Wykonaliśmy relaksujący masaż.

Czytaj więcej

Na zajęciach teatralnych poprzez opowieść ruchową "Świąteczna gorączka" zamieniliśmy się w pomocników Mikołaja. Do muzyki o zmiennych rejestrach bawiliśmy się w taniec krasnoludka i śnieżynek. Na koniec odgadywaliśmy dźwięki z warsztatu Świętego.

Czytaj więcej

Kolejny już rok nasza szkoła ma szansę odmienić czyjeś życie przygotowując dla wybranej rodziny paczkę w ramach programu "Szlachetna paczka".

 

Ideą "Szlachetnej Paczki" jest danie takiej pomocy, która będzie motorem napędowym do zmian, na pewien...

Czytaj więcej

Zimno dziś na dworze, któż w taki mróz jechać może?

To Święty Mikołaj odwiedził nas, przywiózł prezenty w ten zimowy czas…

Czytaj więcej

Grupę Średniaków odwiedziła mama Marysi, która opowiedziała o Indonezji nawiązując do projektu o żywiołach. Pokazała nam wiele ciekawych zdjęć, opowiedziała o kulturze i tradycji tego kraju. Średniaki mieli też możliwość przymierzenia ubrań...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona

ul. Górska 7
00-740 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 841 15 72

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×