Monnet International School - Przedszkole

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

Na zajęciach porannych Starszaki utrwalają zapisywanie liter. Bawią się przy tym do muzyki według Metody Dobrego Startu w różne zabawy ruchowe.

Czytaj więcej

Kolejna porcja zdjęć prezentacji drzew genealogicznych starszaków. Wysłuchaliśmy prezentacji Roux, Poli i Eunseo. Wszystkie były wspaniałe!

Czytaj więcej

Dowiedzieliśmy się, co to jest empatia i bawiąc się w słonice i słoniątka współodczuwaliśmy różne emocje. Zorganizowaliśmy też „Słoniowy koncert” i odgadywaliśmy instrumenty po gestach, które towarzyszą grze.

Czytaj więcej

Rozmawialiśmy o zdrowym stylu życia. Poznaliśmy piramidę zdrowego żywienia. Dokonaliśmy podziału produktów spożywczych na zdrowe i niezdrowe, przeliczyliśmy zbiory. Wykonaliśmy plakat mówiący o naszych wyborach żywieniowych.

Czytaj więcej

W ostatnim czasie grupa Maluchów poznawała zmysł smaku. Próbowaliśmy różnych produktów i określaliśmy ich smak. Wspólnie zrobiliśmy koktajl z ulubionych owoców.

Czytaj więcej

Życzę wszystkim członkom naszej szkolnej społeczności – Nauczycielom, Uczniom i ich Rodzicom – którzy współtworzą taki stymulujący dla wszystkich klimat, coraz więcej spektakularnych, radosnych sukcesów!

Czytaj więcej

Jedną z ulubionych piosenek Starszaków stał się „Baby shark”, dzięki któremu powtórzyliśmy słownictwo związane z rodziną.

Czytaj więcej

Chociaż sala starszaków bardziej przypominała piekarnię, to wynikiem zabawy były gniotki sensoryczne. Stworzyliśmy rodzinę, którą starszaki od razu wykorzystały do zabawy w dom.

Czytaj więcej

Dzięki zabawie dramowej „Żywy obraz” pokazaliśmy w grupach, jakie są nasze zainteresowania.

Czytaj więcej

Poprzez zabawę „Rzeźbiarz” ukazaliśmy na naszej „rzeźbie” to, o czym marzymy. Rozwijaliśmy w ten sposób współpracę w parach oraz wyobraźnię przestrzenną.

Czytaj więcej

Aktualności

Na zajęciach porannych Starszaki...

Czytaj więcej

Kolejna porcja zdjęć prezentacji drzew...

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona

ul. Górska 7
00-740 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 841 15 72

Napisz do nas


Koordynator IB PYP:
Marta Brzywcy
pyp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×