Monnet International School - Liceum

Aktualności

W oficynie Wydawniczej „Impuls” ukazał się właśnie zbiór pt. „Edukacja alternatywna na rzecz demokratyzacji procesu kształcenia”, który jest zapisem wystąpień z VII Międzynarodowej Konferencji „Edukacja alternatywna – dylematy teorii i praktyki”.

Czytaj więcej

Uprzejmie informujemy, że nasza szkoła współpracuje z fundacją Support, której funkcją statutową jest pomoc uczniom.

Czytaj więcej

Po raz kolejny nasza szkoła zaangażowała sie w przygotowanie szlachetnej paczki dla wybranej rodziny. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do akcji. To dzięki Wam, wybrana przez nas rodzina, będzie miała w tym roku wspaniałe święta!...

Czytaj więcej

Kolejny już rok nasza szkoła ma szansę odmienić czyjeś życie przygotowując dla wybranej rodziny paczkę w ramach programu "Szlachetna paczka".

 

Ideą "Szlachetnej Paczki" jest danie takiej pomocy, która będzie motorem napędowym do zmian, na pewien...

Czytaj więcej

Zimno dziś na dworze, któż w taki mróz jechać może?

To Święty Mikołaj odwiedził nas, przywiózł prezenty w ten zimowy czas…

Czytaj więcej

Szóstego listopada starsze klasy szkoły podstawowej odbyły spotkanie bardzo cool(turalne) z reżyserką filmu „Tarapaty” Martą Karwowską, inicjatorem którego był Artur Wolski,  a współorganizatorką – Angelika Maj.

Dwa dni później licealiści mieli...

Czytaj więcej

Nie było jej na mapie świata przez 123 lata. Po tej przerwie, kiedy okazało się, że wcale nie musi istnieć, że świat sobie dobrze bez nas radzi, jest dopiero – niecałe 100 lat. Istnieje krócej, niż nie istniała! Przez 123 lata rządów obcych mocarstw...

Czytaj więcej

11 listopada grupa uczniów z klas 2 i 3 gimnazjum oraz I preDP uczących się języka francuskiego wyjechała na kurs językowy do Francji zorganizowany przez Centre International d’Antibes.

Czytaj więcej

25 października 2017 r. uczniowie klas Pre-DP i II DP oraz nauczycielki: Renata Dziura, Agata Szaryńska-Szlaz i Magda Mika obejrzeli wspólnie film Piotra Trzaskalskiego pod tytułem „Mój rower” z udziałem Artura Żmijewskiego, Michała Urbaniaka i...

Czytaj więcej

W środę 18 października grupka uczniów z kl. II DP wspomogła aukcję charytatywną w Muzeum Narodowym. Koordynatorka wolontariuszy pani Zofia Bral-Jakowiecka napisała, że mamy:

Czytaj więcej

8 października 2017 r. grupa uczniów klas IB 1 i IB 2 poleciała do Salamanki w Hiszpanii, aby poćwiczyć swój język hiszpański.

Czytaj więcej

Polub nas

Kontakt

Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32

ul. Abramowskiego 4
02-659 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 852 06 08
tel.: 22 852 31 10

pon-pt, godz. 8.00-16.00

Napisz do nas


Koordynator IB DP:
Joanna Majorek
dp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×