Monnet International School - Gimnazjum

Aktualności

Turniej Piłkarski

O godzinie 15:40 w sali gimnastycznej naszego gimnazjum znajdującego się na ulicy Abramowskiego 4 zgromadzili się zawodnicy chętni do wzięcia udziału w turnieju. Łącznie znajdowało się tam dwóch uczniów podstawówki oraz po trzech uczniów klasy drugiej i trzeciej gimnazjalnej.

Zanim wybrano drużyny ustalono, że cały turniej rozgrywać się będzie na zasadach futsalowych a sędzią wszystkich meczów będzie jeden z organizatorów. Mimo że uczestników nie było zbyt wielu, udało się stworzyć dwie drużyny z wyrównanym składem.

Zorganizowaliśmy trzy mecze po 10 minut z pięciominutowymi przerwami. Turniej zakończył się dwiema wygranymi drużyny podającej się za ,,Real Madryt” oraz jedną wygraną ,,Barcelony”. Emocji nie brakowało jak to bywa przy każdym meczu „El Clasico”, nie mogło zabraknąć też prezentów, które pod koniec turnieju cała grająca ekipa.

Autor: Leon Hendigery