Monnet International School - Gimnazjum

Aktualności

Spotkanie z Łukaszem Grassem

Na dzień przed walentynkami w naszej szkole odbyło się kolejne spotkanie bardzo cool(turalne). Tym razem mieliśmy przyjemność gościć Łukasza Grassa, autora "Najlepszego", czyli biografii Jerzego Górskiego. Nasz gość, znany głównie jako dziennikarz telewizyjny i radiowy, opowiadał o wyzwaniach biografa, niezwykłym życiu swojego bohatera, byłego narkomana i legendy polskiego triatlonu, a także o pasji i motywacji do zmiany swojego życia. 

Nie zabrakło pytań o relację biografa i jego bohatera, roli sportu w życiu obu z nich jako triatlonistów, wrażeń autora biografii wobec filmu bazującego na jego książce... ale także refleksji nad braniem losu we własne ręce. Pan Łukasz Grass udzielił naszym uczniom kilku cennych rad, w tym jednej najważniejszej: nasz los zależy od nas, wszystko możesz zmienić, musisz tylko znaleźć w sobie siłę i motywację!

Spotkanie przygotowały i znakomicie poprowadziły uczennice klasy pre-DP - Wktoria Jędrzejewska i Wiktoria Jadczak. Przemyślane i celnie dobrane pytania pochwalił także nasz gość - a czyja opinia byłaby tu cenniejsza niż uznanego dziennikarza? Gratulujemy!

  1.9 Mb
  2.0 Mb
  1.9 Mb
  1.9 Mb
  1.9 Mb
  1.9 Mb
  1.9 Mb
  1.9 Mb
  1.8 Mb

Polub nas

Kontakt

Prywatne Gimnazjum nr 33

ul. Abramowskiego 4
02-659 Warszawa - Mokotów

tel./fax.: 22 852 06 08
tel.: 22 852 31 10

pon-pt, godz. 8.00-16.00

Napisz do nas


Koordynator IB MYP:
Angelika Maj
myp maturamiedzynarodowa pl

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco

Monnet International School używa plików cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich przekazywanie. Więcej informacji

×